informacja i rejestracja:
tel.: +48 602 730 533

PACJENCI O NAS


Na fizjoterapię do Pana Sebastiana trafiłam w momencie, kiedy neurochirurg zadecydował, że jedynym rozwiązaniem dla mojego kregosłupa jest operacja. Ze względu na możliwość komplikacji zdecydowałam się szukać alternatywy. Pan Sebastian sprawił, że od roku nie miewam już bezsennych nocy spowodowanych bólem szyji, mogę wreszcie normalnie fukcjonować, pracować, uprawiać sporty, nie biorę tony tabletek przeciwbolowych, no i odbyło sie bez operacji! Obsługa w gabinecie jest na najwyższym poziomie - to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, stale podnoszący swoje kwalifikacje, dbający o komfort pacjenta. Fizjoterapeuci w gabinecie szczerze interesują się moim samopoczuciem i stanem zdrowia. Przyjazna atmosfera, profesjonalna obsługa, odczuwalne efekty pracy - nie mogłam lepiej trafić! Polecam!

Dagmara Hicks

Zanim trafiłam do tego gabinetu byłam leczona w różnych poradniach rehabilitacyjnych. Nieumiejętność jednego z masażystów spowodowała, że znalazłam się w szpitalu. Od grudnia 2007 roku jestem stałą pacjentką mgr Sebastiana Bartoszewicza. Pan Sebastian ma obszerną wiedzę, którą umiejętnie wykorzystuje w sposób całościowy w stosunku do pacjenta. Moje problemy z kręgosłupem /zawroty głowy/, zostały w znaczny sposób zmniejszone. Dlatego też polecam ten gabinet gdyż tak wyjątkowych ludzi jest niewielu.

Konkludując liczy się pacjent i jeszcze raz pacjent a nie jego zasób portfela.

Bogusława Kapera.

"Miła i fachowa obsługa. Od dawna cierpiałam na bóle migrenowe i dopiero po pierwszej wizycie i Pana Sebastiana dowiedziałam się, że bóle spowodowane są przez uraz szyji, którego doznałam parę lat temu. Po 10 zabiegach czuje się jak nowo narodzona. Polecam!!!"

Izabela Wojdyła

Witam serdecznie wszystkich cierpiących na bóle kręgosłupa! Z całą odpowiedzialnością polecam ten gabinet! Jeszcze nikt nigdy nie wytłumaczył mi tak dokładnie problematyki kręgosłupa i nie ustalił tak dokładnie rehabilitacji. Leczyłam się od trzech lat odwiedzając lekarzy i prywatne gabinety rehabilitacyjne, dopiero tutaj uzyskałam perfekcyjną pomoc i problem się skończył. Szczerze polecam!

Katarzyna Wróblewska

Do Gabinetu Zdrowego Kręgosłupa trafiłam z bólem odcinka szyjnego oraz lędźwiowo-krzyżowego. Mam dyskopatię oraz zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa. Ból nasilał się w pracy, przy długiej jeździe samochodem a po drugim porodzie wykluczył mnie z wielu czynności życiowych takich jak: sprawne wstawanie z łóżka, pochylenie się nad łóżeczkiem dziecka, skręcanie głowy na boki… Odbyłam serię 10 zabiegów, które w znacznym stopniu wyeliminowały przykre objawy. Dużym atutem gabinetu jest dla mnie szczegółowa analiza mojego przypadku przez pracownika gabinetu; oparta na bazie zdjęć rentgenowskich, wywiadzie oraz badaniu funkcjonalnym kręgosłupa i mięśni. Fizjoterapeuta dostosował dzięki temu SPECJALNY, INDYWIDUALNY sposób postępowania (nie jak w innych gabinetach standardowy i często źle dobrany) oraz zaproponował zestaw ćwiczeń na co dzień, które umożliwiają profilaktykę dolegliwości kręgosłupa, wzmacniają mięśnie, odprężają oraz eliminują moje złe nawyki postawy!!! Rewelacją była dla mnie również możliwość wykonania wszystkich ćwiczeń pod okiem fachowca z jednoczesną korektą błędów, które mogłam popełniać w domu!!!

Serdecznie dziękuję zespołowi gabinetu za powrót do zdrowia, profesjonalizm i cierpliwość oraz życzę dalszych sukcesów !!!

Beata Małek

Polecam wszystkim wizytę w Gabinecie Zdrowego Kręgosłupa!!! Ja uczęszczałam tam na zabiegi do Pana Sebastiana. Byłam mile zaskoczona wspaniałą atmosferą panującą w gabinecie, profesjonalnym podejściem do mojego problemu oraz nowoczesnym i profesjonalnym sprzętem. Fizjoterapeuta bardzo dokładnie objaśnił mi mój problem i pomógł dogłębnie zrozumieć jego istotę. Na uwagę zasługuje również fakt bardzo indywidualnego podejścia do pacjenta. Zaproponowana terapia przyniosła oczekiwany skutek. Dostałam również wytyczne co do profilaktyki moich bólów kręgosłupa.

Monika Grabska